I kwartał 2019

Lp.

Rodzaj imprezy

Miejsce

Termin

1.

Dobromiejska Liga Piłki Siatkowej

Hala Gimnazjum Publicznego

oraz Zespołu Szkół *

Styczeń

(runda wstępna)

2.

Ferie na sportowo

Tor przeszkód na basenie

21.01. – 27.01.

3.

Półzimowisko dla dzieci i młodzieży szkolnej Gminy Dobre Miasto

Obiekty: OSIR, Gimnazjum Publicznego, CKB, Lodowisko Olsztyn

28.01. – 01.02.

godz. 9:00 – 15:00

4.

Ferie na lodowisku

Olsztyn

Styczeń

5.

Nauka i Sport – wykład                       dr Tomasza Boraczyńskiego

OTL, ul. Olsztyńska

Luty

6.

Dobromiejska Liga Piłki Siatkowej

Hala Gimnazjum Publicznego

oraz Zespołu Szkół *

Luty

/ runda zasadnicza/

7.

Udział Lekkoatletycznej Drużyny Dobrego Miasta w Halowych Mistrzostwach Polski MASTERS

Toruń

Luty

8.

V Halowe Mistrzostwa w Piłce Nożnej Drużyn Sołeckich

Hala Gimnazjum Publicznego

Luty / Marzec

9.

Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Ulice Dobrego Miasta

3 Marca

 

Udział Dobromiejskiego Klubu Biegacza „Odcisk” w Półmaratonie ONICO

Gdynia

17 Marca

10.

Dobromiejska Liga Piłki Siatkowej

Hala Gimnazjum Publicznego

oraz Zespołu Szkół *

Marzec

/ runda zasadnicza/

11.

Udział Lekkoatletycznej Drużyny Dobrego Miasta w Halowych Mistrzostwach Europy MASTERS

Toruń

Marzec

12.

Turniej Tenisa Stołowego

Gimnazjum Publiczne

Wtorki godz. 17:00 każdego tygodnia

13.

Turniej szachowy

Świetlica OSiR

Środy godz. 17:00           każdego tygodnia

14.

Zajęcia sekcji Fitness

Sala Sportowa SP nr 2

Wtorki i Czwartki

godz. 18:30

każdego tygodnia

15.

Zajęcia sportowo – rekreacyjne z Dobromiejskim Klubem Biegacza „ Odcisk”

Stadion Miejski

Orlik **

Wtorki i Czwartki           godz. 19:00

każdego tygodnia

16.

Akademia siatkówki

(koordynacja projektu)

Hala Gimnazjum Publicznego

oraz Zespołu Szkół

Wtorki, Czwartki    

godz. 16:30

każdego tygodnia          

17.

Pracownicze rozgrywki w amatorskiej piłce siatkowej

Hala Gimnazjum Publicznego

Każda środa

Godz. 19:00

18.

Zajęcia pływackie

Pływalnia kryta „Na fali”

Wtorki, Czwartki

godz. 16:30