II kwartał 2019

1.

Piłkarska Liga Orlika Szkół Podstawowych

Boisko Orlik

Kwiecień

2.

Dobromiejska Liga Piłki Siatkowej

Hala Gimnazjum Publicznego

oraz Zespołu Szkół *

Kwiecień

/ runda zasadnicza /

3.

Udział Dobromiejskiego Klubu Biegacza „Odcisk” w ORLEN MARATON

Warszawa

14 Kwietnia

4.

Udział Dobromiejskiego Klubu Biegacza „Odcisk” w XV Półmaratonie Węgorza

Węgorzewo

2 Maja

5.

Udział Dobromiejskiego Klubu Biegacza „Odcisk” w „Biegu po Wichrowskich Lasach”

Wichrowo

Maj

6.

Udział reprezentanta Dobromiejskiego Klubu Biegacza Odcisk” w II Ultramaratonie Warmińskim na 52 km

Olsztyn

25 Maja

7.

Piłkarska Liga Orlika Szkół Podstawowych

Boisko Orlik

Maj

/kontynuacja /

8.

Dobromiejska Liga Piłki Siatkowej

Hala Gimnazjum Publicznego

oraz Zespołu Szkół *

Maj

/ runda zasadnicza /

9.

Majówka na sportowo

Loty widokowe balonem i motoparolotnią

Maj

10.

IV Mistrzostwa Dobrego Miasta

na Pumptracku

Pumptrack / obok Orlika

Czerwiec

11.

Udział Dobromiejskiego Klubu Biegacza „Odcisk” w ECO CIDRY CROSS na 10 km

Radzionków

8 Czerwiec

12.

Piłkarska Liga Orlika Szkół Podstawowych

Boisko Orlik

Czerwiec

13.

Udział Reprezentacji Dobrego Miasta w Mistrzostwach Polski w Piłce Siatkowej Oldbojów

Kędzierzyn-Koźle

Czerwiec

14.

V Dobromiejski Bieg z Olimpijczykiem

Ulice Dobrego Miasta

19 Czerwca

15.

Udział Dobromiejskiego Klubu Biegacza „Odcisk” w Półmaratonie Gór Stołowych

Karłów - Szczeliniec

30 Czerwca

16.

Turniej Tenisa Stołowego

Gimnazjum Publiczne

Każdy wtorek godz. 17:00

17.

Turniej szachowy

Świetlica OSiR

Każda środa godz. 17:00

18.

Zajęcia w sekcji Fitness

Sala Sportowa Szkoły Podstawowej Nr 2

Wtorki i Czwartki

godz. 18:30

każdego tygodnia

19.

Zajęcia sportowo – Rekreacyjne z Dobromiejskim Klubem Biegacza „ Odcisk”

Stadion Miejski

Orlik **

Wtorki i Czwartki                   godz. 19:00

każdego tygodnia

20.

Akademia siatkówki

(koordynacja projektu)

Hala Gimnazjum Publicznego

oraz Zespołu Szkół

Wtorki, czwartki

godz. 16:30

każdego tygodnia

21.

Pracownicze rozgrywki w amatorskiej piłce siatkowej

Hala Gimnazjum Publicznego

Każda środa

Godz. 19:00

22.

Zajęcia pływackie

Pływalnia kryta „Na fali”

Wtorki, Czwartki

godz. 16:30