DOBROMIEJSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ

Spis treści

Zakończyła się XXV edycja Dobromiejskiej Ligi Piłki Siatkowej.

 
Podsumowanie i uroczyste zakończenie jubileuszowych rozgrywek miało miejsce w Swobodnej.Do licznie przybyłej grupie zawodników, gratulacje skierowali zaproszeni goście w osobach:
  • Burmistrza Dobrego Miasta Jarosława Kowalskiego
  • Starosty Powiatu Olsztyńskiego Andrzeja Abako
  • Radnego Powiatowego Radosława Wolaka
  • Przewodniczącego Rady Ryszarda Łańko
  • Dyrektora OSiR-u Dobre Miasto Zbigniewa Wójcika.
 
Zawodnicy zostali uhonorowani pucharami i medalami.
Za zajęcie:
  1. 1 miejsca Puchar Burmistrza Dobrego Miasta odebrała drużyna  Auto Handlu.
  2. 2 miejsce i Puchar Starosty Olsztyńskiego otrzymała drużyna Bimber Team.
  3. 3 miejsce i puchar Radnego Powiatowego otrzymała drużyna Młodych Wilków.
Szczegółowa tabela w załączeniu TABELA
 
Szczególne ukłony, wyrazy szacunku, zostały skierowane do dziesięciu zawodników, którzy brali czynny udział we wszystkich edycjach DLPS. Zostali nagrodzeni pamiątkowa statuetką. Są to:

1. Bancewicz Wiesław – Oldboys,

2. Dołęgowski Waldemar – Oldboys,

3. Jakóbiak Sylwester –Oldboys,

4. Żwirko Jarosław – Oldboys,

5.Walczak Tadeusz – Lasy-2,

6. Gulbicki Bogusław – Orły,

7. Jabłonowski Tadeusz – Orły,

8. Korzeniewski Mieczysław – Oldboys,

9. Kuptel Andrzej – Orły,

10. Zalewski Andrzej – Orły.

 

Drużyna w XXV edycji DLPS występowały w następujących składach:

Auto Handel 
Pałejko Wojciech  , Polechoński Przemysław  , Walerzak Marcin  , Bakuła Michał  , Czaplejewicz Dariusz  , Głowacz Artur  , Wysocki Adam  ,  Bursa Arkadiusz  ,  Koszewski Kamil ,  Kozłowski Mariusz  
 
Bimber Team
Bartosz Łukasiak, Daniel Rolka, Rafał Palke, Piotr Bancewicz, Andrzej Mankow , Sylwester Wółkiewicz, Arkadiusz Mickun , Maciej Mozol , Piotr Michalski, Łukasz Kurdzieko, Michał Kuźniak 
           
MŁODE WILKI
Michał Głowacz, Mateusz Torhan, Łukasz Wolak, Łukasz Iwaszko, Jarosław Jurkowski, Krystian Sęk, Paweł Kuśmierek, Krystian Wojtkiewicz, Adam Kielak
       
OLDBOY'S
Wiesław Bancewicz, Waldemar Dołęgowski, Mieczysław Korzeniowski, Jarosław Żwirko, Maciej Dobrowolski, Piotr Stasiewicz, Wojciech Ganko, Tomasz Trachniewicz, Sylwester Jakóbiak, Paweł Papke
       
Lasy 2
Bury Jarosław,  Hajdasz Michał,Kuhn Marek, Kujawa Jacek, Lewandowski Dariusz, Lisowski Tomasz, Mioduszewski Karol, Sienkiewicz Kamil, Walczak Tadeusz,  Wierzbicki Wojciech 
 
Orły
Andrzej Kuptel, Bogusław Gulbicki, Krzysztof Jankowski senior,Krzysztof Jankowski junior, Jabłonowski Tadeusz, Michalski Paweł, Trzaskowski Szymon, Bienkiewicz Zdzisław, Ruciński Marek, Grabarczyk Wiesław, Szymanik Bolesław, Zalewski Andrzej, Koczara Daniel.
 
STREFA FITNESS
Dawid Okuszko, Paweł Olszewski, Marcin Karaś, Piotr Piec, Robert Michałowski, Patryciusz Makowski, Piotr Wasilewski, Adam Osowski, Kacper Nosarzewski, Bartosz Jaskulski, Marcin Jasiukiewicz. 
 
NARAL TEAM
Michał Narwojsz, Łukasz Kapczyński, Tomasz Śmiarowski, Jakub Chmielewski, Adrian Śmiałek, Artur Jabłoński, Mateusz Porębiak, Jędrzej Ślimak, Rafał Papiernik, Kacper Bielecki, Mikołaj Zalewski, Maciej Ossowski, Nikodem Pietkiewicz .